Vomar verdubbelaar actie een succes!

Scouting Assendelft wint de verdubbelaar actie van supermarkt Vomar in Assendelft! 

Wow! Super trots op het resultaat. Als relatief kleine vereniging in het dorp, weten we de meeste verdubbelaars munten binnen te slepen. Dat betekent dat onze jaarbonus van de Vomar Club Is Koning wordt verdubbeld. Helaas doen wij hier nog niet zo lang aan mee en hebben we nog niet zoveel gespaard.

Gelukkig heeft Vomar daar wat op gevonden. In plaats van ons bedrag te verdubbelen, hebben we het startbedrag van €250 ontvangen. Super blij mee!

Spek het hele jaar onze clubkas!

Club is Koning Verdubbelaar is een tijdelijke campagne. Maar wist je al dat je met Club is Koning het hele jaar door eenvoudig én kosteloos onze clubkas kunt spekken? 

Jij kunt de kas eenvoudig en geheel kosteloos spekken! Dat doe je door je Klant-is-Koning kaart aan Scouting Assendelft te koppelen en simpelweg bij het boodschappen doen je kaart te scannen bij de kassa. En het kost jou niets, want Vomar maakt elk kwartaal 0,5%* van het totaalbedrag aan boodschappen van alle gekoppelde Klant-is-Koning kaarten over aan de club.

Lees er hier meer over! 

Club Is koning Banner Scouting Assendelft